Aktuality

Reportáže v médiích a na blozích

Moravskoslezký deník

Stane se z Meat Designu ostravský Designblok?

Desítky českých designérů představí svou tvorbu na jednom místě v Dole Hlubina v Dolní oblasti Vítkovic, kde se o tomto víkendu koná premiéra Meat designu, první prodejní přehlídky českého designu v Moravskoslezském kraji.
Zdroj: http://moravskoslezsky.denik.cz/zpravy_region/stane-se-z-meat-designu-ostravsky-designblok-20151120.html

Mode De Boulangerie

U kávy s…
Dnes si dáme šálek kávy s Karolínou Skórkovou. Právě ona stojí za skvělým nápadem vytvořit projektem Meat Design Ostrava. Potkaly jsem se na mé první Pecha Kucha Night a já jsem za to setkání moc ráda. Málokdo by věřil, kolik má tahle holka energie. Třicet kilo i s postelí, ale ta když spustí, není k zastavení.
Zdroj: http://www.modedeboulangerie.cz/2015/11/u-kavy-s_17.html

Tamarki

První ročník Meat Design v Ostravě mě nezklamal
Děti povyrostly a já se konečně pomalu navracím mezi lidi. Jeden z mých prvních výletů a výletů tohoto druhu vůbec byl právě ten do Ostravy. Na krásné místo severní Moravy, a to do zrekonstruované části areálu dolu Hlubina (ne nadarmo dostal titul v soutěži Stavba roku 2015), který letos poprvé hostil festival Meat Design Ostrava.
Zdroj: http://tamarki.cz/prvni-rocnik-meat-design-v-ostrave-me-nezklamal/

Magazín Patriot

Design Meat Ostrava poprvé. Začátek se vydařil
Ostravě i kraji chybí reprezentativní přehlídka soudobého designu. Pořadatelé prvního ročníku první prodejní přehlídky přiznávají, že jejich cílem je úspěšně zahájit novou tradici přehlídky designu v Ostravě. Řečeno sportovní terminologií: našlápnuto je více než dobře.
Zdroj: http://www.patriotmagazin.cz/design-meat-ostrava-poprve-zacatek-se-vydaril/

Česká televize

//